Pagina delen

Forumleden

Ter ondersteuning van de fracties zijn door de raad forumleden benoemd. Forumleden nemen deel aan voorbereidende vergaderingen, zij nemen niet deel aan raadsvergaderingen.

 

Alle forumleden

Lenne Giesen

Braamkamp 442
7206HW Zutphen

  • 06-28088347

l.giesen@raad.zutphen.nl

SP

Hendrik Haringsma

Laarstraat 59A
7201CB Zutphen

h.haringsma@raad.zutphen.nl

CDA

Frans Heitling

Het Horseler 37
7232GA Warnsveld

  • 06-30420710

PvdA

Rene Hissink

Vordenseweg 1
7231PA Warnsveld

  • 0575-527878
  • 06-20444802

r.hissink@raad.zutphen.nl

VVD

Andre Holtslag

De Fluite 48
7232BH Warnsveld

  • 06-38016046

a.holtslag@raad.zutphen.nl

BewustZW

Ine Kamp-Landman

Ramshof 13
7232DA Warnsveld

  • 06-18095348

i.kamp@raad.zutphen.nl

ChristenUnie

Richard Klein Bennink

Raadhuissteeg 15
7201DJ Zutphen

  • 0575-522251

r.kleinbennink@raad.zutphen.nl

ChristenUnie

Raymond Kraassenberg

Ruys de Beerenbrouckstraat 58
7204MN Zutphen

r.kraassenberg@raad.zutphen.nl

BewustZW

Jorn Lok

Baankstraat 35A
7205AV Zutphen

j.lok@raad.zutphen.nl

VVD

Andre Nijenhuis

Bevrijdingslaan 28a
7231HD Wansveld

  • 06-20493691

a.nijenhuis@raad.zutphen.nl

CDA

Frederiek Overbeek

Melatensteeg 29
7201BP Zutphen

  • 06-53941353

f.overbeek@raad.zutphen.nl

GroenLinks

Pieter Van der Hammen

Lange Hofstraat 10
7201HV Zutphen

p.vanderhammen@raad.zutphen.nl

D66

Isabel van Dijk


  • 06-14970709

D66